Eesti Meistrivõistlused 2016

EIMV2016 MEISTRILIIGA juhend

Kokkvõtva artikli leiad siit

Finaalide ajakava
Aeg Mäng Võistlusklass Võistkonnad
10.00 3.-4.koht S Tähtvere-Alatskivi SK Juku
11.30 Finaal S Tallinna IK – Telia SK Tartu
13.00 3.-4.koht N Tähtvere – Alatskivi SK Juku
14.30 Finaal N Ülenurme GSK- Telia SK Tartu
16.00 3.-4.koht M Telia SK Põlva – Telia SK Tartu
17.30 Finaal M Alatskivi SK Juku – Tallinna IK

Täpsem ajakava koos kohtunikega

Poolfinaalide tulemused leiad SIIT

Poolfinaalid naised
Võistkonnad Koht Kuupäev-Kell Kohtunikud Võitis Tulemus
Tähtvere-Elion SK Ilmatsalu 15.märts-19.30 M.Jaguson, K.Ruul, K.Eres Elion SK 3:1
Ülenurme-Alatskivi Alatskivi 20.märts-12.00 E.Piir, A.Tappo, K.Eres Ülenurme 3:0
Tähtver e-Elion SK Ilmatsalu 22.märts-19.30 K.Ruul, R.Alas, K.Eres Tähtvere 3:2
Ülenurme-Alatskivi Tõrvandi 27.märts-12.00 E.Piir, K.Mardo, K.Keert Ülenurme 3:1

Naiskondade esimese ja teise koha mängud toimuvad Ülenurme ja Elion SK vahel. Kolmanda ja neljanda koha mängud Tähtvere ja Alatskivi vahel.

Poolfinaalid segad
Võistkonnad Koht Kuupäev-Kell Kohtunikud Võitis Tulemus
Elion SK Tartu-Alatskivi Juku Alatskivi 26.märts-19.30 E.Piir, A.Tappo, K.Eres Elion SK Tartu 3:1
Tähtvere-Tallinna IK Ilmatsalu 9.aprill-15.00 Riho Rauamäe, A.Novoseltsev, M.Jaguson Tallinna IK 3:0
Elion SK Tartu-Alatskivi Juku Tartu 10.aprill-19.00 E.Piir, M.Jaguson, K. Eres Elion SK Tartu 3:0
Tähtvere-Tallinna IK Tõrvandi 10.aprill-12.00 Riho Rauamäe, A.Novoseltsev, M.Jaguson Tähtvere 3:0

Tallinna IK ja Tähtvere vahelise kuldse geimi võitis Tallinna IK, kes pääses segavõistkondades finaali. Tallinna IK vastaseks saab Elion SK Tartu. Kolmanda ja neljanda koha mängud toimuvad Alatskivi ja Tähtvere vahel.

Poolfinaalid mehed
Võistkonnad Koht Kuupäev-Kell Kohtunikud Võitis Tulemus
Põlva-Alatskivi Põlva 27.märts-18.00 Ü.Haljend, J.Usin, T.Parts Põlva 3:0
Põlva-Alatskivi Alatskivi 2.aprill-17.00 E.Piir, A.Tappo, K.Eres Alatskivi 3:0
Elion Tartu- Tallinna IK Tartu 4.aprill-19.30 E.Piir, M.Jaguson, D.Novoseltsev Tallinna IK 3:1
Elion Tartu- Tallinna IK Tallinna 5.aprill-19.30 E.Eensalu, T.Tammik, K.Eres Tallinna IK 3:1

Põlva ja Alatskivi vahel toimus kuldne geim, mille võitis Alatskivi. Kokkuvõttes 3.-4. koha mängud toimuvad Elion Tartu ja Põlva vahel ning finaalis on Alatskivi ja Tallinna IK

ML2016 II vooru tulemused.pdf

Ajakava
I eelvooru tulemused

Eesti Meistrivõistlused 2017

Meistriliiga juhend

Poolfinaalid võõrsil-kodus

Poolfinaalid mehed
Võistkonnad Koht Kuupäev-Kell Kohtunikud Võitis Tulemus
Juku SK – Telia Põlva - - - - -
Juku SK – Telia Põlva - - - - -
ÜGSK – Tallinna IK Tõrvandi 26.märts-15:05 T.Varik, A.Unt, M.Jaguson Tallinna IK 3:0
ÜGSK – Tallinna IK - - - - -
Poolfinaalid segad
Võistkonnad Koht Kuupäev-Kell Kohtunikud Võitis Tulemus
Telia Tartu 1 – SK Juku - - - - -
Telia Tartu 1 – SK Juku - - - - -
Tallinna IK 1 – ÜGSK - - - - -
Tallinna IK 1 – ÜGSK - - - - -
Poolfinaalid naised
Võistkonnad Koht Kuupäev-Kell Kohtunikud Võitis Tulemus
ÜGSK – Telia Põlva Põlva 26.märts-16:45 E.Piir, Ü.Haljend, K.Ruul ÜGSK 3:1
ÜGSK – Telia Põlva Tõrvandi 31.märts-18:15 E.Piir, A.Kägo, K.Pirk - -
Telia Tartu – Tähtvere - - - - -
Telia Tartu – Tähtvere - - - - -

II voor

II voor toimusid 12. märts ja 18.märts.
II vooru segavõistkondade tulemused
II vooru naiskondade tulemused
II vooru meeskondade tulemused

I voor

Eesti 2017. a meistrivõistlustuste esimene voor toimus 5.- 6. novembril 2016. aastal Suure Jaanis, vastavalt mees-, naiskondade ja segavõistkondade arvestuses.

Eesti Meistrivõistluste I vooru tulemused 2017
Segavõistkonnad

Naiskonnad

Meeskonnad

I vooru ajakava:


EMV2017 I vooru ajakava xls

Eesti Meistrivõistlused 2015

EMi videod (video nägemiseks klõpsa lingil):
Naised 3.-4. koht Alatskivi Juku – Ülenurme GSK
Naised 1.-2. koht Elion SK Tartu – Elion SK Põlva
Segad 3.-4. koht Rapla – Alatskivi Juku
Segad 1.-2. koht Tallinna IK I – Elioni SK Tartu 1
Mehed 3.-4. koht Põlva – Rapla
Mehed 1.-2. koht Elion SK Tartu – Tallinna IK I

Tulemused: