Selgusid Ranna-Indiaca Eesti meistrid 2018!

Postitatud : 19.07.2018

Põlva rannas selgitati 14.07.2018 välja käesoleva aasta ranna-indiaca Eesti meistrid. Sooja oli +30 kraadi, päike paistis ja võistluspäev oli raske, aga äärmiselt lõbus ja nauditav.

Naiskondi võistles kokku 3. Lõplik paremusjärjestus:
I koht TALLINNA IK – Karin Ernits, Kristel Härm, Eddy Tulko
II koht PÕLVA PÜSSID – Laura Unt, Keit Kuklase, Anari Lannajärv, Janeli Patrail
III koht MKR – Maarika Jaguson, Kristi Dela China, Raina Tappo

Meeskondi osales kokku 7. Mängiti kahes alagrupis, poolfinaalides kohtusid omavahel Syntax Error ja Ülenurme (Syntax Error võitis 2:1), ning Kaupo ja P-P-P-Põlva (Kaupo võitis 2:0). Finaalis õnnestus Syntax Erroril võita Kaupo meeskonda tulemusega 2:1 (21:20, 17:21, 15:10). Lõplik paremusjärjestus:
7. TALIK 1 – Sten Virak, Aigar Tarre, Kaur Pärna

Segavõistkondi osales samuti kokku 7 ning mängiti kahes alagrupis. Poolfinaalides kohtusid omavahel TALIK 1 ja TALIK 2 (võitis TALIK 1 seisuga 2:0) ning Kaupo ja Mooste Kunn & CO (võitis Kaupo 2:0). Finaalis võitis esimese geimi küll Kaupo 21:17, aga teises geimis pidi võtma vastu kaotuse 16:21. See tähendas lõppkokkuvõttes seda, et Eesti meistriks ranna-indiacas segavõistkondade arvestuses 2018 tuli TALIK 1 (ühe punktiga).