Algasid 2023 Indiaca Eesti Meistrivõistlused!

Postitatud : 11.11.2022

05.11 ja 12.11. peeti Tartu Ülikooli Spordihoones 2023 indiaca EMV esimene voor.

Naiskondade arvestuses noppis turniiritabelisse maksimumpunktid Põlva Arcwood’i naiskond, kes alistas Tähtvere (-20; -18; -17) ja Kambja naiskonna (-17; -12; -18) seisuga 3:0.
Tähtvere ja Kambja naiskondade omavaheline kohtumine oli pingeline. Esimese geimi võitis Tähtvere 25:15. Teises geimis võttis Kambja geimi tagasi 25:20. Kolmanda geimi võitis jälle Tähtvere 25:21. Ja neljanda geimi võitis Kambja 25:19. Viiendas geimis algas kõik sisuliselt algusest peale. Lõppskooriks jäi 15:11 Kambja kasuks.

Meeskondade arvestuses alistas kõik vastased Põlva Arcwood 1 meeskond seisuga 2:0, mis andis turniiritabelisse 9 punkti. Tallinna IK meeskond sai 6 punkti, Rapla meeskond 2 ja Põlva Arcwood 2 sai 1 punkti.

Segavõistkondade arvestuses kogusid turniiritabelisse võrdselt punkte (10) SK Juku ja Tallinna IK (omavahelise kohtumise võitis Tallinna IK). Põlva Arcwood 1 sai 7 punkti ja Rapla segavõistkond 3 punkti. Põlva Arcwood 2 jäi esimeses voorus punktideta.