Rannaindiaca MV

Postitatud : 26.08.2014

23. augustil toimusid Türil Eesti Meistrivõitlused Rannaindiacas. Hoolimata sellest, et mujal igalpool sadas vihma ja müristas, siis indiacalased said tunda ainult paari vihmapiiska ja natuke tugevamat tuult segavõistkondade mängude ajal.

Päeva alustasid naiskonnad, keda oli kokku 5. Puhta töö tegi Ülenurme (Kadri Keskküla, Reet Alas, Katrina Koha), kes võitis kõik mängud ja tuli kindlalt Eesti meistriks. Kõige põnevamaks läks ülejäänud medalite peale. Nii Elion Tartu kui ka Juku Naised kogusid võrdselt 4 punkti. Lisaks oli ka nende omavahelise mängu geimid võrdsed (1:1) ning ka omavahelise mängu punktide arv. Seega oli vaja võtta appi kogupunktide lugemine, mis tõi edu Juku Naistele, seega teine koht Juku Naistele ning kolmas koht Elion Tartule (Maarika Jaguson, Karin Mardo, Katri Pärna).

Segavõistkondade võistluse ajaks tõusis tuul ning neil, kes mängisid järve pool tuli kogu oma oskused mängu panna ning kohati tundus asi juba loterii. Alustati kahes alagrupis. Alagrupis olid mängud tasavägised ning keegi ei jäänud ilma punktita. Poolfinaalides väljusid võitjatena Tammer ning Juku Segad, pronksi peale jäid mängima Tallinna IK ning Kevadised Tibukesed. Koha mängud olid väga põnevad, mõlemad lõppesid 2:1 geimidega. Segavõistkondade võitjaks tulid seekord Tammer (Kaupo Mets, Liina Mets, Maarja Ainsoo, Alari Ainsoo, Kadri Viil), teiseks Juku Segad (Viljar Kook,Roland Vahi, Ago Vahi, Anzeelika Tappo) ning kolmandaks (Martin Vahi, Katri Pärna, Alvar Uus, Vaido Vähk).

Meeste mängude ajaks oli tuul vaibunud, kuid meestel oli jalgades juba pikk segavõistkondade turniir. Läbi alagruppide ning poolfinaalide jõudsid finaali Tammer ning Tallinna IK, kolmanda koha peale asusid mängima Kohalikud ning Trõnda. Finaal oli tasavägine, kuid siiski jäi kahes geimis (mõlemad lõppesid seisuga 16:14) peale Tammer (Kaupo Mets, Martin Vahi, Meelis Kall, Alari Ainsoo) ning Tallinna IK (Mirgo Gorban, Sten Virak, Renal Lastik) pidi leppima teise kohaga. Kolmanda koha võitlesid välja kohalike rõõmuks võistkond KOHALIKUD (Martin Seetur, Erki Valdmaa, Ain Laineste)

Oli väga pikk rannaindiacapäev. Tänud kõigile osalejatele. Detailsemad tulemused leiab lisatud failist.

Lisatud failid:
Ranna MV 2014 tulemused