Ülenurme GSK naised ja Elion SK Tartu mehed on uued meistrid!

Postitatud : 11.07.2011

Vaatamata finaalseerias 2:3 kaotatud avamängule, Ülenurme GSK naiskonnal suuri raskusi tiitli kaitsmisel ja Elion SK Tartu alistamisel ei tekkinud. Järgmised kaks mängu võideti juba küllaltki kindlalt 3:0. Seega tõestati, et augustis MK-l võidutsenud võistkond on endiselt vormis ja vajadusel suuteline suurepärast indiacat mängima.

Tiitlit kaitsnud Ülenurme mängis koosseisus: Katrina Koha, Kadri Keskküla, Reet Alas, Kirstin Rebane, Triin Lääne, Kirke Keert, Keiu Kriit ja Gerli Möksi.

3-4. koha mängus alistas Elion Põlva kahel korral meistrivõistlustele pausi järel naasnud Võru naiskonna.

Meeskondade arvestuses vajati võitja selgitamiseks samuti kolmandat otsustavat mängu. Kohtumine oli äärmiselt põnev ning mõlemad võistkonnad olid kohal tugevas rivistuses. Elion SK Tartu suutis oma koduväljakul toimunud mängus olla Ülenurme GSK-st pisut teravam ja võtta publik toetusel 3:1 võidu ja seega võita meistritiitli. Võidukas meeskonnas mängisid: Andus Novoseltsev, Alvar Uus, Alari AInsoo, Martin Vahi, Taavi Kallas, Andres Kessler, Einar Piir, Hendrik Rikand, Mathias Tammaru ja Kaupo Mets.

Loodame, et kõik võistkonnad jätkavad mängimist ning osalevad nii augustikukuus Eesti rannaindiaca meistrivõistlustel kui ka tulevasel saalihooajal.