Ülenurme alustas segavõistkondade finaali võiduga

Postitatud : 02.04.2011

Ülenurme GSK suutis segavõistkondade finaalseeria avamängus 3:1 alistada põhiturniiri võitja Elion SK Tartu 2-e.

Mäng algas küll favoriidiks peetud tartlaste taktikepi all ning avageim kuuluski neile. Rünnakul saadi pall maha ja kaitseski mängiti vastasest kindlamalt.

Teinegi geim tundus minevat Tartu võistkonnale, sest juhiti lausa 13:7, kuid siis suutis Ülenurme GSK mängu otsustava murrangu tuua. Tehti 9:0 spurt ning selle toel võideti kogu geim 25:21. Kolmas geim kuulus juba täielikult koduväljakul mänginud Ülenurme mängijatele.

Kuigi neljandas geimis muutis Elion natuke oma mängu ja osaliselt tänu sellele juhiti veel 20:19. Seejärel tabas neid ebakindlus otsustavate punktide mängimisel ning kaotati 22.25 ja seega kogu mäng 1:3.

Järgmine omvaheline kohtumine mängitakse 3. aprillil kell 17:00 Tartus ( Turu tänav 8 spordihoones). Vaevalt Elion SK Tartu kahe võiduni peetaval seerial seal lõppeda tahab lasta.