Naiste finaal algas üllatusega!

Postitatud : 25.03.2011

Naiskondade finaal algas suure üllatusega. Põhiturniiri ülekaalukalt võitnud ning pikalt kaotuseta püsinud Ülenurme GSK pidi seeria esimeses mängus vastu võtma kaotuse. Elion SK Tartu naiskond oli seekord neile liiga kõvaks pähkliks.

Mängu algus tiitlikaitsjatele kurjakuulutav polnud, sest esimene geim eksiti vähe ning võeti kindel 25:17 geimivõit.

II geim ärkas ka Elion Tartu. Pingeline geimi lõpp suudeti 26:24 enda kasukss pöörata ning mängu lisandus pinget. Ei tea, kas oli see tingitud tartlaste teise geimi võidust, aga kolmandas surus Ülenurme külalised ülikoolilinnast põlvili 25:13.

IV geim tundus taaskord minevat Ülenurme naiskonnale, kuid geimi teises pooles jäädi rünnakul pehmeks ning Tartu naiskond kasutas võimalusse ära, võttes 25:23 võidu.

Otsustav viies geim oli juba tartlaste pidu ja pidurdada neid enam ei suudetud. Ülenurme naiskond eksis ka ise lubamatult palju ja tartlased võitsid 15:10 geimi ja 3:2 mängu.

Tartlaste jaoks on võit seda hinnatavam, et mäng toimus võõrsil ning nüüd on neil võimalus kahe võiduni peetav seeria kodusaalis ära lõpetada.

Teise kohtumise toimumise aeg selgub peagi.