Poolfinaalseeriad on jõudmas otsustavasse faasi!

Postitatud : 10.03.2011

Poolfinaalseeriad on jõudnud otsustavasse faasi. Kahe mänguga on läbi saanud vaid Ülenurme GSK ja Võru Starteri naiskondade ning Ülenurme GSK kahe võistkonna mõõduvõtt segavõistkondade kategoorias. Kui Ülenurme naiskond pääses finaali küllaltki lihtsalt siis segade kategoorias pakkusid Ülenurmed kaks väga huvitavat viiegeimilist mängu. Võitjana väljus Ülenurme GSK 1, lülitades sellega välja tiitlikaitsja eesotsas möödunud aasta parima meesmängija Rene Vaheriga.

Teised poolfinaalseeriad on jõudmas lõpule käesoleval nädalal. Naiskondade arvestuses on teine poolfinaal jõudnud kolmanda otsustava mänguni. Elion SK Tartu ning Põlva kohtuvad 11. märtsil 19:30 Tõrvandis.

Meeskondade arvestuses on peetud vaid üks mäng. Seeria teistes kohtumistes lähevad Elion Tartu ja Rapla vastamisi 10. märtsil kell 19:00 Raplas ning Ülenurme GSK ja Tallinna IK 13. märtsil Tallinnas.

Segavõistkondade arvestuses on Tartu võistkondade vaheline poolfinaal jõudnu samuti otsustava mänguni, mis toimub 13. märtsil 17:15 Tartus Turu tn 8 spordihoones.