Üllatused pool finaalides said jätku!

Postitatud : 21.02.2011

Kui väiksemal või suuremal määral üllatusteks võis pidada Elion SK Põlva naiskonna võitu Tartu üle ning Ülenurme GSK 1-e võitu tiitlitkaitsva Ülenurme GSK 2-e vastu segavõistkondade arvestuses, siis segavõistkondade teise poolfinaalpaar avamäng tõi kaasa suurima üllatuse. Põhiturniir ülimalt kindlalt võitnud Elion SK Tartu 2 sai küllaltki kindlalt 0:3 lüüa oma esindusvõistkonnalt, kes pääses play-offi alles neljandana. Ilmselt vastast alahinnati ning järgmine mäng tuleb teisest puust.

Tulevaste mängude ajakava hetkeseisuga:

Segavõistkonnad:

Elion SK Tartu 1 vs Elion SK Tartu 2 6. märts 17:15 Turu tn 8 spordihoone, Tartu.

Meeskonnad:

Ülenurme GSK vs Tallinna IK 13. märts

Elion SK Tartu vs Rapla 10. märts, Raplas.

Naiskonnad:

Elion SK Tartu vs Elion SK Põlva 5. märts kell 12:00 Põlvas.

Ülenurme GSK vs Võru Startes 9. märts kell 19:30 Tõrvandis

Varasemate mängude kohta loe edasi siit:

23. veebruaril võõrustas tiitlikiatsja Ülenurme GSK (pildil) Tõrvandis Võru Starteri naiskonda. Põhiturniiril oli Ülenurme GSK selgelt parem ning ei lasknud ennast üllatada ka seekord, võttes kindla 3:0 võidu.

Naiskondade teises poolfinaalis ei jõudnud Elion SK Tartu veel ärgatagi, kui külalised Põlvast nad maatasa tegid. Esimesed 2 geimi ei õnnestunud tartlastel 20 punkti piiri ületada ning kuigi kolmandas vaikselt ärgati ja mindi ka juhtima, suutis Põlva naiskond siiski geimi 33:31 võita 3:0 mänguvõiduks vormistada.

Meeskondadest läksid esimesena vastamisi Ülenurme GSK ja Tallinna IK 1. Pall pandi mängu 24. veebruaril kell 12:45 Tõrvandis.Tiitlikaitsjad Ülenurmest olid vaatamata “lühikesele pingile” 3:1 paremad.

Meeskondade teises poolfinaalis alistas Elion SK Tartu 27. veebruaril küllaltki kindlalt 3:0 Rapla meeskonna.

Segavõistkondade poolfinaalseeriast algas esimesena Ülenurmede omavaheline lahing, kui 26. veebruaril kell 16:45 taaskord Tõrvandis alistas Ülenurme GSK oma teise esinduse äärmiselt põnevas mängus 3:2. Mängu vilistanud Einar Piiri sõnul oli mäng suurte tõusude-mõõnadega, kuid äärmiselt põnev ka esimese kohtuniku jaoks.

Hoia end kodulehe vahendusel toimuvaga kursis!