Karikavõistlustel domineeris Elion SK Tartu

Postitatud : 08.12.2010

4-5. detsember toimusid Mustvees järjekordsed Eesti karikavõistlused indiacas. Ülekaalukalt edukaim klubi oli seekord Elion SK Tartu. Ainuke kategooria, kus Elion SK Tartu alles kolmandaks tõrjuti oli naiskondade heitlus. Naiskondadest oli taaskord parim Ülenurme GSK, teiseks mängis end Elion SK Põlva, kolmas oli siis Elion SK Tartu. Ülenurme GSK mängis koosseisus: Reet Alas, Kirstin Rebane, Triin Lääne, Keiu Kriit, Katrina Koha, Kadri Keskküla ja Kirke Keert.

Meeskondade arvestuses alistas kõik oma vastased küllaltki kindlalt Elion SK Tartu. Teise kohaga pidi leppima Ülenurme GSK ning kolmandaks mängis end Tallinna IK 1, kes ainukesena Tartult gemi röövis. Elion SK Tartu mängis koosseisus: Hendrik Rikand, Andrus Novoseltsev, Alari Ainsoo, Martin Vahi, Kaupo Mets, Alvar Uus, Taavi Kallas, Keit Kondike, Einar Piir.

Segavõistkondade võistlus oli juba Elion SK Tartu jõu demostratsioon, kui võeti esimesed kaks kohta. Karikavõitjaks tuli Elion SK Tartu 2 ja teiseks Elion SK Tartu 1. Kolmanda koha sai Elion SK Põlva 1. Ülenurme GSK võistkonnad jäeti alles neljandaks ja viiendaks, mis on kodumaise indiaca üks viimase paari aasta suurimaid üllatusi. Elion SK Tartu 2 mängis koosseisus: Martin Vahi, Kaupo Mets, Alari Ainsoo, Einar Piir, Gerda Grossthal, Maarja Ainsoo, Liina Kont ja Maarika Jaguson.

Lisaks karikavõistlustele jagati Mustvees auhinnad ka lõppeva aasta parimatele sportlastele ning tunnustati tehtud töö eest ka nii mõndagi teist. Parimaks mees-ja naismängijaks tunnistati vastavalt Rene Vaher (Ülenurme GSK) ja Gerda Grossthal (Elion SK Tartu). Parimad seeniorid olid lõppeval aastal Merje Vaher ja Ahto Orav. Parim treener Alar Rikberg ning parimad kohtunikud Einar Piir ja Maarika Jaguson. Eriauhinnad MK korraldamise eest said Reet ja Uno Ainsoo.

Lisatud failid:
KV paremusjärjestus