Selgusid seenioride parimad

Postitatud : 22.03.2008

22. märtsil pidasid maratonvõistluse maha seenioride võistkonnad. Võistlused algasid hommikul kell 10.00, kuid hakkas tunduma, et lõppu ei tulegi ja ühepäevasest võistlusest saab kahepäevane, sest viimase mänguna peetud meeste finaal lõppes 22:27!

Võistlused toimusid kõigile koduseks saanud Nõo Spordihoones. Esimesed platsile asujad olid naiskonnad. SK Nolcken, Elion SK Põlva ja Vara pidasid omavahel kolm väga tulist ja võitluslikku kohtumist, pall püsis vahel mängus kuni minuti, enne kui keegi punkti endale suutis võita. Lõpuks osutus parimaks Elion Põlva naiskond SK Nolckeni ja Vara ees. Võitjatele tagas edu ühtlane ja kokkumänginud koosseis.

Kui naiskonnad lõpetanud olid, asusid võistlustulle segavõistkonnad. Registeerunud oli koguni 6 erinevat võistkonda: Juuru, Popsport!, Põlva/Carstop, Põlva SK Elion, IK Reval ja VIK. Moodustati kaks kolmeliikmelist alagruppi ning selgitati poolfinaalidesse pääsejad. Lõpuks said finaalis kokku Juuru ja Põlva/Carstop ning võitjana väljus Juuru. Kolmanda koha mängus alistas Popsport! VIK-i ning 5.-6. koha jagasid omavahel IK Reval ja Põlva SK Elion.

Meeskondade arvestuses võtsid omavahel mõõtu samuti kuus võistkonda. Võistlusüsteem oli sama, mis meeskondadel ning finaali jõudsid Juuru ja Popsport!. Kahekordseks meistriks suutis end mängida Juuru, võites ka nüüd. Teine koht jäi kolmegeimilise mängu järel Popspordile. Kolmanda koha mängus suutis IK Reval üle mängida VIK-i. 5.-6. koha jagamine jäi Elion SK Põlva ja Tallinna IK klubide saagiks