Ülenurme GSK-l kõik tiitlid kaitstud!

Postitatud : 12.04.2010

10-11. aprillil mängiti finaalseeriate esimesed kaks mängu. Naiskondade ja segavõistkondade arvestuses need kaks ka viimaseks jäid. Naiskondade finaalis suutis Ülenurme GSK (pildil) küllaltki kindlalt kahel korral 3:0 alistada mõne võrra üllatuslikult finaali pääsenud Elion SK Põlva. Kolmanda koha sai Elion SK Tartu naiskond.

Segavõistkondade arvestuses olid mängud tasavägisemad, kuid siiski oli Ülenurme GSK Elion SK Tartu 1-st parem 3:1 ja 3:0. Kolmanda koha sai Elion SK Põlva 1.

Meeskondade arvestuses oli tiitlivõitja selgitamine kõige põnevam, sest esimese kahe mängu järel oli seis 1:1. Võib kindlalt väita, et nii tasavägist ja võitluslikku finaalseeriat pole meeskondade arvestsues ammu olnud. Esimeses mängus oli 3:2 parem Ülenurme GSK, kuid teisel korral sama tulemusega Elion SK Tartu. Ka geimipunktides leib skoore, mis ei lõppe sugugi tavapräase 25-e punktiga. Kolmas ning otsustav mäng leidis aset 18. aprillil Nõo Spordihoones. Ka viimane mäng pakkus pealtvaatajatele palju põnevust. Taaskord viiegeimilise mängu järel suutis võitjana väljuda Ülenurme GSK meeskond. Seega Ülenurme GSK tegi taaskord puhta töö EMV-l. Eks näha ole, kas oma eukat hooaega jätkatakse ka augustis toimuval MK-l.