Ülenurme GSK näitas võimu

Postitatud : 07.12.2009

5.-6. detsembril toimusid Mustvees 13. Eesti Karikavõstlused indiacas. Mustvee on kujunenud kohaks, kus igal aastal vähemalt korra tipptasemel indiacamängu näha saab. Sageli ongi see just detsembris. Alati on kaks päeva kestev võistlus pakkunud palju põnevaid mänge ja närvikõdi huvilistele. Seekord ei tehtud erandit. Mängud olid ülimalt tasavägisd ning pakkusid emotsioone igale maitsele.

Laupäeval asusid võistlustulle 12 segavõistkonda. Poolfinaali suutsid end mängida Ülenurme GSK 1, Reval 2, SK Nolcken ja Ülenurme GSK 2. Ülimalt pingeline finaalmäng lõppes Ülenurme GSK 1-e võiduga. Kolmanda koha heitluses alistas SK Nolcken IK Revali esinduse.

Pühapäevased mees-ja naiskondade mängud kujunesid samuti Ülenurme GSK taktikepi all. Mõlemas kategoorias võideldi end finaali ning võeti esikoht. Meeskondade arvestuses alistati finaalis põline rivaal Elion SK Tartu ja naiste arvestuses alistati finaalis Elion SK Põlva. Seega Ülenurme GSK oli teinud karikavõistlustel puhta töö! Kolmandad kohad kuulusid vastavalt TTÜ-le ja Elion SK Tartule.

Laupäeval tehti teatavaks ka lõppeva aasta parimad mängijad ning treener. Parima mängija auhinna said esmakordselt meestest Veikko Sarapuu ja naistest Reet Alas. Parimaks treeneriks valiti Hendrik Rikand.