2019 Indiaca Eesti Meistrivõistlused on lõppenud!

Postitatud : 27.04.2019

Indiaca EMV 2019 medalid on jagatud!

SEGAVÕISTKONNAD:
Tiitlit kaitses Ülenurme segavõistkond, kes alistas Tallinna IK 1 segavõistkonna finaaliväärilises mängus 3:2. Pronksi võitis Telia Põlva segavõistkond, kes alistas Tähtvere “Blue” 3:0.
Eesti meistriteks Ülenurme segavõistkonnas tulid: Veikko Sarapuu, Karol Ahja, Rene Kõiv, Viktor Variksoo, Hendrik Rikand, Rene Vaher, Ahto Orav, Reet Alas, Anžeelika Tappo, Triin Lääne, Kirstin Rebane ja Riho Rauamäe.
Lõplik paremusjärjestus: I Ülenurme II Tallinna IK1 III Telia Põlva 4. Tähtvere “Blue” 5. Tähtvere “Black”

NAISKONNAD:
Indiaca Eesti Meister 2019 naiskondade arvestuses on tiitlit kaitsnud Ülenurme naiskond!
Põnevas selleaastases finaalkohtumises läks 2:0 ette ka eelmisel aastal Ülenurme vastu mänginud Tähtvere naiskond, kuid siis võitis Ülenurme naiskond järjest kolm geimi ja Eesti meistritiitli!
Eesti Meistriks Ülenurme naiskonnas tulid: Kadri Leiten, Kirke Keert, Kristi Dela China, Reet Alas, Merlin Paas, Kirstin Rebane, Katrina Koha, Kerttu Lääne, Triin Lääne, Renate Pikk, Margit Antson ja Keiu Kriit.
Kolmanda koha indiaca Eesti meistrivõistlustel 2019 saavutas Telia Põlva naiskond.
Lõplik paremusjärjestus: I Ülenurme II Tähtvere III Telia Põlva

MEESKONNAD:
Meeskondade 2019 aasta meister on Telia Põlva!
Punaste lahingus alistas Telia Põlva meeskond põnevas finaalkohtumises 2018., 2017. ja 2016.aasta Eesti meistri Tallinna IK!
Kohtumine algas Telia Põlva 2:0 geimide võiduga, seejärel võttis Tallinna IK ühe geimi tagasi. Neljanda geimi võitis Telia Põlva ja kogu kohtumise 3:1.
2019 aasta Eesti meistrid on: Timo Varik, Arti Unt, Mikko Jušin, Gabriel Usin, Alvar Uus, Mati Lennuk, August Parts ja Johann Olaf Lääne.
Pronksmedalid riputati kaela Ülenurme meeskonnale, kes alistas Tähtvere meeskonna 3:1.
Lõplik paremusjärjestus: I Telia Põlva II Tallinna IK III Ülenurme 4. Tähtvere 5. Telia Tartu

2019/2020 Indiaca Eesti Meistrivõistlustega jätkame sügisel 2019!