Algas saalihooaeg

Postitatud : 13.10.2009

10. ja 11. oktoobril tehti Nõos algust 2010 aasta EMV-ga indiacas. Laupäeval mängiti nais-ja meeskondade esimene voor. Võib öelda, et suurimaks muudatuseks on see, et kõik võistkonnad on veel võrdsemaks muutunud ning paar uut võistkonda ning uus punktisüsteem on lisanud veel enamgi põnevust igasse mängu. Meeldiv oli tõdeda, et uued võistkonnad ( TTÜ SK naiskond ja Elion SK Tartu 2 meeskond) ei jäänud võiduta ning kohe on hakatud teistele peavalu valmistama. Vooruvõitjaks nii nais-kui meeskondade seas oli siiski tiitlikaitsja Ülenurme GSK.

Segavõistkondade arvestuses on võrreldes eelmise hooajaga lausa 3 uut võistkonda ning see peaks kõik vägagi huvitavaks tegema. Segavõistkonnad mängivad hooaja vältel kaks korda üksteisega läbi ning kui esimene voor sai rohkem kui poole peale ära mängitud on seis intrigeeriv, sest näiteks eelmise aasta finalist Elion SK Tartu hoiab alles neljandat kohta. Segavõistkondades hoiab hetkel liidrikohta IK Reval, kes vastupidiselt eelmise aasta kahele finalistile on enamjaolt oma koosseisu säilitanud, kuid Ülenurme GSK ning Elion SK Tartu on värvanud võistkonda “uut verd” naismängijate osas.

Oodata on ülimalt põnevat hooaega ningääb üle põnevusega oodata, mida toob 2010. aasta algul toimuv teine mänguvoor. Vahepeal saavad osad võistkonnad oma oskusi näidata nii 31. oktoobril toimuvatel Tartumaa meistrivõistlustel kui detsembris toimuval Eesti karikavõistlustel.

Vaata allolevast failist mängude täpseid tulemusi ning hoia end kodulehe vahendusel tegemistega kursis!

Vaata pilte esimesest voorust siit ja siit# !

Lisatud failid:
Mängude tulemused