Laupäeval algab saalihooaeg 2009/2010

Postitatud : 16.09.2009

Registeerumine 2010. aasta Eesti Meistrivõistlusteks on lõppenud. Registeerujaid oli rohkem kui eelmisel aastal ning see on igati tervitatav fakt! Meistriliigas osaleb käesoleval hooajal 7 meeskonda, 6 naiskonda ja koguni 9 segavõistkonda. Uute tulijatena on väljas Elioni SK Noorte võistkond ning TTÜ SK võistkonnad.

Algav hooaeg tõotab tulla väga kõrgetasemeline, sest paljud võistkonnad on ennast komplekteerinud tugevamaks kui kunagi varem. Sellel kõigel on ka oma põhjus: lihvitakse koostööd, et olla tippvormis järgmisel suvel toimuval indiaca MK-l Šveitsis. MK hooaeg on toonud indiaca juurde tagasi ka mitmeid mängijaid, kes hooaja või kaks praktiliselt vahele jätnud. MK-l esindab Eestit igas kategoorias kaks klubi, kuid ega see ei tähenda, et ka meistrivõistlsued kujunevad kahe klubi heitluseks, sest kindlasti on teistel soov kodustele tippudele koht kätte näidata.

Kõike seda saame näha juba esimeses võistlusvoorus, mis on planeeritud 10-11. oktoobriks Nõkku. Eks siis ole näha, kes kui palju treeninguid juba teinud on ja milliseks vahepealne suvi on võistkondade jõudude vahekorra muutnud ning kui heal tasemel on uustulnuk TTÜ SK.

Võistlustele sissepääs on tasuta! Tule ela omadele kaasa!

Tutvu allpool oleva ajakavaga ning võistkondade kooseisudega.

Hoia end veebilehe vahendusel toimuvaga kursis!

Lisatud failid:
juhend
Võistkondade nimekirjad
Esimese vooru ajakava