Eesti juunioride võistkonnad said koduselt MK-lt hõbe-ja pronksmedali!

Postitatud : 07.08.2009

Juunioride MK Nõos on lõppenud!

Võistlused pakkusid kolme päeva jooksul palju üllatusi ning põnevaid mänge. Alustaks siis kohe kõige noorematest. Võib öelda, et seal olid tulemused ka kõige üllatavamad, sest finaalis olid Poola võistkond SP Plon ja SK Nõo. Sakslased olid finaalist välja jäetud, mis on indiacas küllaltki haruldlane juhus. Finaalmäng ise oli küllaltki tasavägine, kuid poolakad olid geimi lõppudes kindlamad ja võitsid mängu 2:0. SK Nõo mängis koosseisus: Oliver Orav, Kristin Kuuba, Helina Rüütel, Karl Joonas, Carl-Patrick Kirsipuu, Andres Saetalu ning treenerid olid Mart Mäerand ja Ahto Orav.

Juunioride klassis oli ka meeldiv tõdeda, et “saksa vs saksa finaal” toimus ainult meeskondade arvestuses. Meie juuniorid jäid siin neljandaks, kaotades ülimalt pingelises mängus 1:2 DTV Himmelried-le.

Segavõistkondade arvestuses läks meie omadel oodatust kehvemini ja tihedas konkurentsis tuli leppida viienda kohaga.

Kõige rohkem rõõmu pakkus, aga neidude võistkond, kes kolmanda koha mängus alistas närvesöövas mängus 2:1 ATV Halterni neidude võistkonna. Neidude naiskond Arlii/SK Nolcken mängis koosseisus: Sandra Länts, Mariliis Trei, Helena Ainsoo, Ingrid Sinilaht, Annika Elken ja treener oli Hendrik Rikand.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et võime uhkust tunda, sest Eestis on järjekordselt edukalt korraldatud üks indiaca tippvõistlus. Seega suured tänud MTÜ Unospordile ja kõikidele abilistele. EEIL ja MTÜ Unosport tänavad kõiki sponsoreid (Nõo Vallavalitsus, A le Coq, AS Värska Vesi, OÜ Bookmill, Arlii Grupp, OÜ Inglistemäe, SA Vara Sport, OÜ Lipuvabrik, Popsport! jt) ja vabatahtlike.

Lisatud failid:
Tulemused