Uskumatu comeback Ülenurme GSK naiskonnalt

Postitatud : 15.04.2009

15. aprillil mängisid Tõrvandis kolmanda ning otsustava finaalmängu tiitlikaitsja Elion SK Tartu ja Ülenurme GSK naiskonnad. Eelmised kaks finaalseeria mängu olid olnud viiegeimilised ning kuna ilmselgelt kolm on kohtuseadus, siis läks ka seekord nii.

Mäng kulges algul kummaliselt ja hiljem ülimalt põnevalt. Esimene geim kuulus kindlalt Elion SK Tartule, teised kaks samakindlalt Ülenurme naiskonnale, kuid seejärel läks tulevärk lahti. Esmalt tuli Elion SK Tartu neljandas geimis välja 17:21 kaotusseisust ning suutis viia mängu otsustavasse viiendasse geimi. See viies geim läheb kiindlasti Eesti indiaca ajalukku. Elion SK Tartu alustas geimi suurepärase kaitsemängu ja võimsate ründelöökidega ning asus 10:4 juhtima. See, mis edasi juhtus, oli aga müstiline. Ülenurme GSK võttis end 10:10 järgi ning võitis geimi 17:15! Seega Ülenurme GSK sai hakkama hämmastava comebackiga. Seda nii müstilise geimi võidu näol, kui ka sellega, et eelmise aasta mannetu viies koht vaheti välja meistritiitli vastu.

Õnnitlused nii kuld-kui hõbemedalivõitjatele, kes pakkusid meile suurepärase finaalseeria.

Nüüd on selgumata vaid segavõistkondade esimene, kuid seegi saab selgeks tehtud juba 17. aprillil kell 19:00 Tõrvandis. Kohtuvad taaskord Ülenurme GSK ning Elion SK Tartu segavõistkonnad.