Esimene meister selgunud

Postitatud : 13.04.2009

11. ja 12. aprillil toimusid Nõos indiaca EMV-te kohamängud. Ülimalt põnev indiaca hooaeg on saamas väärilist lõppu. Ükski võistkond pole saavutanud midagi lihtsalt ning esimese kahe mänguga on selgunud vaid parim meeskond ja segavõistkondade kolmanda koha omanik.

Meeskondade finaalis olid vastamisi Elion SK Tartu ja Ülenurme GSK. Esimeses mängus suutis Ülenurme enda mängu peale suruda ning vastastele geimi lõppudes võimalust ei antud ning võeti 3:0 mänguvõit. Teine mäng tundus minevat sama rada, kuid Elion SK Tartu suutis end välja võidelda 0:2 kaotusseisust ning mängu võrdustada, kuid viiendas geimis suutis Ülenurme siiski võidu võtta ning raske 3:2 mängu ja 2:0 seeria võiduga tuldi 2009. aasta meistriteks.

Meeste kolmanda koha omanik võib tegelikult samuti selguda kahe mänguga, kuna seal seerias on vaid üks mäng toimunud ja IK Reval juhib seeriat 1:0. Teine mäng toimub 16. aprillil.

Naiskondade finaalis on Ülenurme GSK ja Elion SK Tartu pakkunud publikule kaks suurepärast viiegeimilist mängu. Kui esimese suutis Ülnurme GSK raskest seisust võita, siis nüüd kallutas otsustava geimi enda kasuks Elion SK Tartu naiskond. Selle finaali märksõnaks võib lugeda kaitsemängu, mis on mõlemal naiskonnal olnud suurpärane. Kolmas ning otsustav mäng toimub 15. aprillil kell 19:00 Tõrvandis.

3-4. koha mängus on seis samuti viigis, kuid seal on asjad kulgenud hoopis kummalisemalt. Esimese mängu võitis SK Nolckn kindlalt 3:0 ja teise mängu omakorda Elion SK Põlva vähemalt samasuguse kindlusega.

Segavõistkondade kaks finaalmängu on olnud kõige tulisemad. Esimeses mängus suutis Elion SK Tartu 1 oma liidrite toel võtta raske 3:2 võidu, kuid teises mängus suutis Ülenurme GSK tulla välja 0:2 kaotusseisust ning võtta viiendas geimis 15:13 võidu. Selles finaalseerias on olnud kõike: suurepärast kaitsemängu, võimsaid rünnakuid ja palju tuliseid emotsioone. Vastased on teineteist väärinud. Loodame, et otsustav mäng tuleb samasugune põnev ja huvitav. Otsustav mäng toimub 17. aprillil kell 19:00 Tõrvandis.

Segade pronksmedali võitjad on IK Revali liikmed, kes alistasid kahes haaravas mängus 3:2 ja 3:1 Elion SK Põlva võistkonna.