Toimus meistrivõistluste II voor

Postitatud : 16.03.2015

Meistrivõistluste teine voor toimus Imaveres. Selgitati välja võistkonnad, kes võtavad osa 18.-19. aprillil Tartus toimuvatest finaalidest.

Võistluspäevad nagu ikka olid pikad aga põnevad. Eriti huvitavaks kujunes pühapäeval segade võistlus, kus 3-4 koha mäng käis nii punktidele kui ka närvidele.

Kaks võistkonda, Elion SK Tartu 1 ja Tallinn IK 1, olid kogunud endale esimesest voorust juba piisavalt punkte, et lasta veidike jalga sirgeks. Alatskivi JUKUl oli esimesest voorust kogutud 12 punkti, kelle järel tulid kõik teised 9, 8 ja 7 punktidega… seega oli kõik veel lahtine.
Pingeline oli võistlus viimaste minutiteni, kus enne viimast kahte mängu ei teadnud keegi veel midagi. Võistlejad lugesid punktitabeleid, arvutasid ja tegid prognoose. Tabelite ees oli kohati järjekord. Põnevus püsis.

Lõpuks tegigi Rapla teises voorus väga hea mängu ja tuli nelja parema segavõistkonna hulka. Seega tõusis 7-lt kohalt 4-le kohale ja järelikult läheb poolfinaalis kokku Elion Tartu 1-ga.

Teises poolfinaalis kohtuvad segadest veel Tallinn IK 1 ja JUKU.
Meestes on nelja parema hulgas Elion SK Tartu, Põlva, Tallinna IK ja Rapla.
Naistes Elion SK Tartu , Ülenurme GSK, Elion SK Põlva ja Alatskivi JUKU .

EMV 2015 II vooru tulemused

Kohtumiseni laupäeval 18. aprillil poolfinaalides ja suur grande finale toimub pühapäeval, 19. aprillil, TÜ spordihoone IV pallisaalis.