Toimus III Sõbrapäeva Indiacaturniir

Postitatud : 23.02.2015

21.veebruar 2015.a toimus Paide E-Piim Spordihallis III Sõbrapäeva Indiacaturniir.
Turniirist võtsid osa 5-7 liikmelised naiskonnad, meekonnad ja segavõistkonnad. Käesoleval aastal osales kokku 27 võistkonda.

Naiskondadest oli parim Tähtvere. Kuldmedali võitlesid välja Kristina Pant, Anzeelika Tappo, Kadri Telling, Reet Alas, Reelika Tappo, Riina Pant. Järgnesid Põlva Piigad, Neiud, Sorex. Spargel ning Segu7.
Meeskondi oli osalemas 9. Esikoha sai Balšoi Tsjornõi Kot koosseisus Neeme Lõhmus, Martin Vahi, Kalev Elken, Madis Evart, Joosep Lamp. Neile järgnesid Tähtvere, Kiired ja Vihased, Tallinna Kilud, Ristiisa, Lepistiku, Vänskap, Tornaado, Jokker.
Segavõistkondade parimaks tuli taas Tähtvere võistkond Vanad ja Kobedad. Neile mängisid kuldmedali välja Andrus Pant, Einar Piir, Lauri Pant, Riina Pant, Reet Alas, Kadri Telling. Teine koht Vanad Kalad ning kolmanda kohaga pidi leppima Balšoi Tsjornõi Kot. Edasine järjestus: Vaprad ja ilusad, 9B, Amistad, Vanad Sõbrad, Sussi Sisse, Tige Tikker, Smoolid, Koogid, Kombinatoorid.

Kui kohad oli jagatud järgnes autasustamine, õhtusöök ning tants Paide Plazas .
Iga kategooria esikolmik sai autasustatud medali, diplomi ning salapärase musta toruga, mille sees oli 1,20cm pikkune suitsuvorst.
Lisaks said esikohad Einar Piiri valmistatud indiacapallid.
Paide kino pani välja kinopiletid. Need sai omale Paide meeskond Kiired ja Vihased, kes saavutasid kolmanda koha.
Esimest korda andsid korraldajad välja kaks eriauhinda, et motiveerida kohtunikke ning noori. Parimaks kohtunikuks oli Ingrid Sinilaht, kes sai aunimetuse “Parim vile 2015”. Eilsest on Sõbrapäeva Indiacaturniiril ka oma pesamuna. Pesamuna 2015 on Joosep Lamp, kes oli päeva noorim mängija. Mõlemaid premeeriti klaaskujudega.
Üritusele panid õla alla , , , Kohvik Teeger, , , , ,
Aitäh toetajatele !

Lisatud failid:
Osalejate nimekiri
Täisnimekiri ja võistluste tulemused

Kohtume järgmine aasta!
Piret.

Pilte üritusest näed siit