Selgusid karikavõitjad

Postitatud : 03.12.2007

1. ja 2. detsembril peeti Mustvees 11. Eesti karikavõistlused indiacas. Mängud olid väga pingelised ning huvitavad kõigis kategooriates. Esimesena selgus karikavõitja naiste arvestuses. Finaali jõudsid Elion SK Tartu ning Elion SK Põlva. Haaravas kolmegeimilises finaalis saatis edu tartlannasid. Kolmanda koha sai Novelle naiskond, kes suutis alistada SK Nolckeni. Viienda ja kuuenda koha hõivasid vastavalt Vara ja Ülenurme.
Meeste arvestuses mängisid finaalis Elion SK Tartu ja Koduaken. Esikohamäng oli viimaste aastate põnevaimaid ning mõlemad võistkonnad näitasid suurepärast mängu. Lõpuks suutis Koduaken siiski võita, otsustavas geimis oldi paremad 15:13. Kolmanda koha sai Ülenurme, neljandaks jäi Elion SK Põlva ja viiendaks Tallina Indiacaklubi meeskond.

Segavõistkondade arvestuses jõudsid finaali Rootsi Profiil ning Ülenurme. Ülenurme suutis kaitsta eelmise aasta karikavõitu ning oli finaalis parem 2:1. Kolmanda koha hõivas Elion Tartu I, alistades Elion SK Põlva võistkonna. Edasi järgnesid Popsport, kelle koosseisus võis mängima näha EEIL-i uut presidenti Tarmo Kajandit ning ka teisi juhatuse liikmeid. Popspordile järgnesid Elion SK Tartu II ja Elion SK Põlva II. Kaheksandaks jäi Citymotors.