Nädalavahetusel toimusid esimesed poolfinaalid

Postitatud : 13.03.2009

Nädalavahetuseltoimusidesimesedpoolfinaalid!
14. märtsil tehti algust indiaca Eesti MV-te poolfinaalidega. Mängud toimusid Nõo Spordihoones. Esimesena asusid võistlustulle Elion SK Tartu ja IK Rapla mehed ning Ülenurme GSK ja Elion SK Põlva naised. Nii Tartu mehed, kui Ülenurme naised suutsid põhiturniiri võitjatena oma favoriidi seisust õigustada ning võtsid vastavalt 3:0 ja 3:1 võidud.

Seejärel asusid väljakule Ülenurme GSK ja IK Revali mehed ja Elion SK Tartu ja SK Nolckeni naised. Neist esimesest oodati tõsist põnevuslahingut, kuid Ülenurme GSK suutis oma paremuse kolme järjestikuse geimivõiduga ära vormistada. Hoopis üllatuslikult algas naiste teine poolfinaal, kuid SK Nolcken ei suutnud esimese geimi kindla võidu järel enam vihaseks aetud Elion SK Tartule vastu hakata ning Elion SK Tartu võttis oma, seisuga 3:1.

Võistluspäeva lõpetasid segavõistkonnad, kus Elion SK Tartu 1 mängis kindlalt 3:0 üle Elion SK Põlva 1-e ning IK Reval ei saanud ka siin vastu Ülenurme GSK-le ning kaotas 0:3.

Poolfinaalseeria käib kahe mänguvõiduni ja järgmised kohtumised toimuvad 21. märtsil Nõos, v.a. ühe erandiga ,Elion SK Tartu ja SK Nolcken peavad oma teise kohtumise 18. märtsil kell 21:00 Tartus(Turu tänav 8, II saal)

Loodame, et poolfinaalseeriate teised mängud näitavad, et indiaca meistrivõistlused pole kujunemas Tartumaa siseasjaks.