Lõppes põhiturniir

Postitatud : 02.03.2009

Põhiturniir on nüüdseks lõppenud. Viimane kolmas voor toimus 28.02-01.03 Lähtel. Kolmas voor oli väga pingeline ning arvutamist ,kes kellega poolfinaalis kokku võib minna, oli peaaegu pärast igat mängu.

Meeskondade arvestuses võitis põhiturniiri Elion SK Tartu, kes kaotas küll kolmandas voorus mitte midagi otsustanud viimases mängus Ülenurme GSK-le, kuid oli eenevalt kõik vastased võitnud ja põhiturniiri võidu juba taganud. Poolfinaalis ootab Elion SK Tartut Rapla IK võistkond. Teises poolfinaalis kohtuvad Ülenurme GSK ja IK Reval. Poolfinaalidest välja jäid Elion SK Põlva ja Tallinna IK, kes lõpetasid põhiturniiri vastavalt viienda ja kuuenda kohaga.

Naiskondade arvestsues on võimsasse hoogu tõusnud Ülenurme GSK, kes võitis täiseduga kolmanda vooru ning kokkuvõttes ka põhiturniiri. Poolfinaalis ootab neid Elion SK Põlva. Teises poolfinaalis kohtuvad Elion SK Tartu ja SK Nolcken. Viiendaks jäeti IK Reval.

Segavõistkondade mängud on olnud kõige ettearvamatumad ning seda tõestas ka kolmas voor, kui vooru võitjaks tuli Elion SK Põlva 2. Kokkuvõttes siiski neil esinelikusse asja polnud ning hooaeg lõpetati tubli viienda kohaga Elion SK Tartu 2-e ees. Põhiturniiri võitis küllaltki turvalise eduga Elion SK Tartu 1. Poolfinaalis minnakse kokku Elion SK Põlva 1-ga. Teises poolfinaalis selgitavad finaali pääseja eelmise aasta finalistid Ülenurme GSK ja IK Reval.

Poolfinaalide esimesed mängud on planeeritud 14. märtsiks Nõkku.

Hoia end kursis ja jälgi kodulehe vahendusel, kes pääsevad finaali, et selgitada Eesti parim indiaca võistkond.

Lisatud failid:
Kolmanda vooru tulemused