Lõppes teine mänguvoor

Postitatud : 12.01.2009

Teine mänguvoor oli vähemalt sama tuline ja tasavägine kui esimene. 24. jaanuaril alustasid naised ja mehed. Naiskondade arvestuses oli teistest seekord klass kõrgemal Ülenurme GSK, kes ei kaotanud ühtegi mängu. Ülenurme GSK juhib ka kokkuvõttes. Kahe vooru järel teist kohta hoiab võrdsete võidupunktidega Elion SK Tartu naiskond. Kahe punktiga jääb liider duo-st maha Elion SK Põlva ning seejärel tulevad kolme ja ühe võidupunktiga SK Nolcken ja IK Reval. Tundub, et neli poolfinaali saajat on ilmselt selged, kuid kolmas voor peaks paika panema, kes kellega poolfinaalides kokku läheb. Muidugi ei ole välistatud IK Revali naiskonna tõus nelja parema sekka suurepärase esitusega kolmandas voorus.

Meeskondade arvestuses on pärast teist vooru endiselt liider Elion SK Tartu üheksa võidupunktiga, järgnevad Ülenurme GSK ja IK Reval vastavalt kaheksa ja seitsme võidupunktiga. Neljandaks play-offi pääsejaks on end surumas Rapla nelja võidupunktiga ning 5-6. koha peal on Elion SK Põlva ja Tallinna IK. Siingi paneb alles kolmas voor paika millises järjestuses põhiturniir lõpetatakse.

Segavõistkondade arvestuses tegi seekord puhta töö IK Reval ning tõusis sellega esimese vooru 5. kohalt teiseks. Ühe võiduga juhib neid Elion SK Tartu 1. Kolmandat kohta jahivad Ülenurme GSK ning Elion SK Põlva ning tagumisse poolde jäävad Elion SK Tartu 2 ja Elion SK Põlva 2.

Teise vooru kokkuvõtteks võib veel öelda, et mängud oli palju närvilisemad ja pingelisemad kui esimene voor. Mitmes mängus käis kohtunike ja mängijate vahel ka tuliseid vaidlusi (juures oleval pildil on koguni kolmel Elion SK Tartu mängijal pilgud kohtuniku poole suunatud). Ilmselt hakkab kõigile kohale jõudma käesoleva hooaja tähtsus, sest finaalipääs tagab võimaluse osaleda 2010. aastal Šveitsis indiaca MK-l.

Kolmas mänguvoor toimub 28. veebruaril ja 1. märtsil Nõos. Hoia end kursis!

Lisatud failid:
Tabeliseis pärast teist vooru