MV REGISTREERIMINE JA JUHENDID

Postitatud : 13.02.2005

Austatud klubid,
Eesti Indiaca Meistriliiga teine voor toimub toimub 19.-20. märtsil 2005.a. Lähte spordihoones alljärgneva ajakava kohaselt:

  • 19.märtsil 2005.a. kell 09.00-18.00 Eesti Indiaca Meistriliiga mehed ja naised;
  • 20.märtsil 2005.a. kell 10.00-16.00 Eesti Indiaca Meistriliiga segavõistkonnad.
    Laupäeval, 19.03.2005 toimuvad meeste ja naiste mängud paralleelselt kõigil kolmel väljakul, mängude ajakava koostamisel püütakse vältida sama klubi mees- ja naiskondade üheaegset mängimist. Mänge palutakse vilistama kõiki kehtivat litsentsi omavad kohtunikud, samuti sügisvoorudes edukalt vilistanud ja vastavasisulise ettevalmistuse saanud kohtunikud. Kuna naiste ja meeste mängud on samal ajal, siis võib tekkida väikesi ebamugavusi kohtunike komplekteerimisel (näiteks meeskohtuniku sama klubi naiskonna mäng samal ajal teisel platsil). Seepärast palun kõigilt mõistvat suhtumist ja kaasatöötamist, esmane eesmärk on tagada siiski mängude kõrgekvaliteediline teenindamine. Mõlemal päeval on väsitavast päevast lõõgastamiseks tellitud sauna kasutamise võimalus. Kuna endiselt pole EEIL suutnud meistriliiga sarjale peakorraldajat leida, siis on olude sunnil endiselt võistluste peakorraldaja Ahto Orav (e-mail: eeil@hot.ee; GSM 5030414).
    Täpsema info mängude ajakava ja kohtunike kohta saadame meiliga lähinädalate jooksul. Loomulikult paneme selle siis üles ka liidu kodulehele. Lisan meeldetuletuseks failid sügisvooru tulemustega ja palun kõigil uuesti tutvuda ka sügisel kinnitatud uute indiaca mängureeglitega: http://www.hot.ee/indiaca/indiaca/eeil_ametlikud_indiaca_m2ngureeglid_2004.doc

NB! Tuletan kõigile klubidele meelde ka seda, et mängijate täiendav registreerimine on kehtivate juhendite järgi võimalik teise mängudevooru alguseni ehk viimane võimalus seda sellel hooajal teha on 19.märtsil 2005.a. sekretariaadis pool tundi enne mängude algust.

Selle aasta kalenderplaan on valmis, kuid juhatuse poolt veel kinnitamata. Loodetavasti saame selle ka lähiajal kõigile laiali saata.
Eelnevalt aga lähiaja võistluste kohta alljärgnev info:

  • Seenioride MV segavõistkondadele toimuvad 26.veebruaril 2005.a. Türi spordihoones, aadressil Kalevi 9, Türi (peakorraldaja Heiki Pettai);
  • Esiliiga teine voor toimub 26.märtsil 2005.a. Põlva Mesikäpa spordihoones, aadressil Kesk 25, Põlva (peakorraldaja Riho Rauamäe).

Edukat ettevalmistumist kõigile ja kohtumiseni juba Lähtes !

Ahto Orav
ML peakorraldaja