EESTI INDIACA MV 2005 TEISE VOORU TULEMUSED

Postitatud : 23.03.2005

Tere.
19.-20.märtsil 2005.a., toimusid Lähte Spordihallis Eesti Indiaca MV teise vooru mängud meistriliiga naiskondadele, meeskondadele ja segavõistkondadele.
Naiskondade arvestuses tuli kahe vooru kokkuvõttes esimeseks Elion Tartu, kes pääseb otse ka finaali. Teise finaali pääseja selgitavad TIK ja Nolckeni naiskonnad omavahelistes poolfinaalmängudes.
Meeskondade arvestuses tuli esimeseks IK Reval meeskond, kes saab finaalivastased endale TIK ja Tartu Elioni vahelisest poolfinaalseeriast.
Segavõistkondade arvestuses oli kõige tihedam rebimine ja seal tuli paremusjärjestuse selgitamiseks appi võtta omavaheliste mängude summarselt võidetud-kaotatud geimide suhe. Napi ühegeimilise paremusega TIK segavõistlkonna ees tuli kolmandaks Elion Tartu 1 võistkond ja pääses poolfinaali koos teiseks tulnud Elion Tartu 2 võistkonnaga. Finaalis ootab neid kahe vooru kokkuvõtttes esimeseks tulnud IK Reval võistkond.

Teise vooru tulemused on lisatud ka eraldi failiga, et saaksite info kõigile soovijatele edastada. Lähiajal paneme tulemused üles ka EEIL koduleheküljele. Poolfinaalmängude ja finaalide ajakava ning võistluskohad selguvad lähipäevil, loodetavasti saame selle laiali saata järgmise nädala alguses.

Esiliiga teise vooru mängud toimuvad 26.03.2005 Põlvas, Mesikäpa Spordihoones algusega kell 10.00. Täpse ajakava ja mängude graafiku koos eelmise vooru tulemustega saadan laiali hiljemalt päev enne mängude algust.

Lugupidamisega
Ahto Orav
ML peakorraldaja
LISATUD ML II VOORU PROTOKOLL