EESTI INDIACA MV 2005 TEISE VOORU TULEMUSED

Postitatud : 06.12.2005

Tere.

Nüüdseks on toimunud EIMV 2005 teise vooru mängud mõlemas liigas. Seega on selgunud võistkonnad, kes pääsevad otse finaali, kes kohtuvad omavahel poolfinaalis ja kes lähevad üleminekumängudele. Saadan teile infoks veelkord ülevaatliku kokkuvõtte kogu teise vooru tulemustest (vt lisatud fail).
Üleminekumängud mängitakse võistkondade omavahelise kokkuleppe kohaselt ajavahemikul 01.-15.aprill 2005.a. Võistkonnad organiseerivad ise nõuetekohase saali ja mänge teenindava personali (I kohtunik, II kohtunik, lauakohtunik, 2 piirikohtunikku) kasutamise vastavalt võistlusjuhendi tingimustele. Saali kasutamise kulud katavad võistkonnad ise, kohtunike tasud katab EEIL.
Poolfinaalide esimesed mängud toimuvad 16.-17. aprillil 2005.a. Tartus (kuna kõik poolfinaalides osalevad võistkonnad on Tartu kandist). Täpsema info koha ja kellaaegade kohta saadan välja lähiajal. Kui peaks tekkima vajadus kolmanda otsustava mängu pidamiseks, siis lepitakse aeg võistkondade vahel eraldi kokku. Esimese mängu võitjal on nn koduväljaku eelis, s.t. et esimese mängu võitnud võistkond saab valida mängu toimumise koha. Esimese kahe mängu toimumise organiseerib EEIl ja katab ka vastavad kulud (saal, kohtunikud, varustus), kolmanda mängu kulud jaotuvad võistkondadele analoogselt üleminekumängudega. Pallid alates poolfinaalidest kindlustab kõigile mängudele EEIL.
Finaali ja 3.-4. koha esimesed mängud toimuvad 30.04-01.05.2005.a. koos, täpsema info koha ja kellaaegade kohta saadan välja lähiajal. Esimese kahe mängu toimumise organiseerib EEIL, kolmanda mängu toimumise aeg ja koht lepitakse võistkondade vahel eraldi kokku. Esimese mängu võitjal on nn koduväljaku eelis, s.t. et esimese mängu võitnud võistkond saab valida mängu toimumise koha. EEIL katab kahe esimese mängu kulud (saal, kohtunikud, varustus), kolmanda mängu kulud jaotuvad võistkondadele analoogselt üleminekumängudega kui need toimuvad esimese mängu võitja valitud kohas. Kui võistkonnad on nõus pidama kolmandad mängud EEIL poolt määratud ajal ja kohas, siis katab kõik kulud EEIL. Kõik pallid alates poolfinaalidest kindlustab kõigile mängudele EEIL.

Lisan eraldi failiga juurde ka kalenderplaani, kõikide mängude detailse ajakava saadan laiali peale seda kui olen saanud kindlad kokkulepped saalide osas.
Traditsiooniliselt toimub autasustamine EEIL hooaja lõpuüritusel, mis praeguste kavade kohaselt toimub 07.05.2005 Tallinnas. Sarnaselt eelmisele aastale on plaanis ka seekord teha samal päeval hooaja lõpetuseks üks lõdvestav turniir mingi põneva võistlussüsteemiga ning õhtusele EEIL üritusele peaks järgnema eriti lõdvestav pidu mingis põnevas kohas. Kui kõikide mängude ajagraafikud on paigas, siis selgub ka selle ürituse täpne kuupäev.

Lugupidamisega
Ahto Orav
ML peakorraldaja

LISAD

II VOORU TULEMUSED

KALENDER 2005

Tere.
Eile, s.o.07.04.2005 õhtul toimus Raplas esimene üleminekumäng, milles kohtusid Tallinna Indiaca Klubi ja Elioni SK Rapla meeskonnad.
Väga tasavägise ja põneva kohtumise võitis Elioni SK Rapla meeskond tulemusega 3:0 (geimid 27:25, 26:24 ja 25:21) ja asus seeriat 1:0 juhtima. Üleminekumängud mängitakse kahe mänguvõiduni, iga mäng kolme geimivõiduni. Seeria teine kohtumine toimub 09.04.2005 kell 14.00 Tallinnas, Lõkke 5 Tolliameti spordisaalis.

Ahto Orav
ML peakorraldaja

Tere.
Täna, s.o. 09.04.2005 kell 14.00 toimus Tallinnas teine üleminekumäng, milles kohtusid Tallinna Indiaca Klubi ja Elioni SK Rapla meeskonnad. Kohtumise võitis Elioni SK Rapla meeskond tulemusega 3:0 (geimid 25:19, 25:22 ja 25:15). Seega võitis Elion Rapla meeskond kogu seeria 2:0 ja kindlustas endale 2005/2006 hooajaks koha meistriliigas. Tallinna Indiaca Klubi meeskond peab meistriliigasse pääsu üritama uuesti järgmisel aastal.

Segavõistkondade üleminekumängud toimuvad KVLK ja Viljandi Indiaca Klubi vahel. Kui klubid on mängude toimumise ajad ja kohad kokku leppinud, saadame selle kohta koheselt ka info laiali.

Poolfinaalid toimuvad järgmisel nädalavahetusel, s.o. 16.-17.04.2005 Tartus. Täpsema info mängude ajakava kohta saadan välja nädala alguses. Finaalid ja 3.-4. koha mängud toimuvad 30.04.-01.05.2005. Ka selle kohta saadame eraldi info kui poolfinalistid on selgunud.

Ahto Orav
ML peakorraldaja