HOOAJA LÕPUTURNIIR JA AUTASUSTAMINE !

Postitatud : 05.10.2005

Head indiaca sõbrad!
Kalenderplaani järgi peaks selle hooaja viimaste mängudega maha saama mai esimese nädala jooksul. Sarnaselt eelmise aastaga on EEIL plaaninud teha eraldi üritusena sisehooaja lõpetamise koos autasustamisega. Kuna eelmisel aastal õnnestus see suurepäraselt kokku sobitada sisehooaja lõputurniiriga, siis otsustasime ka sellel aastal koopereeruda ja teha koos ühe korraliku indiaca laupäevaku.
Sportlik indiaca laupäevak leiab aset 14.mail 2005.a. ning toimub Kehra
kultuuri- ja spordikeskuses. Päev algab Kehra spordihoones sisehooaja lõputurniiriga, kuhu on oodatud osa võtma kõik huvilised sõltumata sellest, milline on nende klubiline kuuluvus, maailmavaade, nahavärv või seksuaalne orientatsioon. Üsna peatselt saadetakse meiliga laiali ka võistluskutsed ja registreerimislehed, mida palun kõigil piiramatus koguses põranda all paljundada ja levitada.
Võistluspäeva naelaks on näidismatsh vanade rivaalide vahel, kuid selle jätame praegu üllatuseks.
Peale võistluste lõppu toimub Kehra kultuurikeskuses EEIL sisehooaja lõpetamine koos esiliiga ja meistriliiga parimate võistkondade autasustamisega. Loomulikult toimub siis ka samal päeval peetud turniiri võitjate aupaistesse seadmine. Peale ametlikku osa ootab meid väike söök-jook ja peale seda jätkub pidu juba vabalt valitud teemal ja konditsioonis. Kohalikud spordifanaatikud ja kultuurielu edendajad teritavad juba nuge…

Seega – palun kõigil 14. mai broneerida indiaca laupäevaku tarbeks ning haarata niipalju sõpru kaasa kui võimalik!
Täpsema info võistluste toimumise, toitlustuse, maksumuse jms kohta saadame välja lähiajal.

Lugupidamisega,
Korraldustoimkond