Kui peaks tekkima avajadus kolmandate mängude järele, siis nende
toimumise aeg ja koht lepitakse kokku eraldi. Esimese valiku õigus (
koduväljaku eelis) on poolfinaalide esimese mängu võitjal.

Finaalid ja 3.-4. koha mängud toimuvad 30.04.-01.05.2005.a. Tõrvandi
Spordihoones. Kolmandate mängude toimumise korral lepitakse aeg ja koht

Kohamängude täpsem kava on lisatud failis.

Ahto Orav
ML peakorraldaja
Tere.
Saadan poolfinaalide ajakava koos kohtunikega (vt lisatud fail). Lisatud on ka 30.04.-01.05. kohamängude ajakava.
Palun kõigil kohtunikel ja esimesest mängust osavõtjatel olla kohal vähemalt 15 min enne mängu algust.
Edu kõigile osavõtjatele ja kohtumiseni Tartus!

Ahto Orav

TÄIENDATUD 18.04

Tere.
Eesti Indiaca meistrivõistluste POOLFINAALID toimusid sellel nädalavahetusel, s.o. 16.-17.04.2005.a. Tartus. Laupäeval, 16.04.2005.a.
olid poolfinaalide esimesed mängud Tõrvandi Spordihoones ja pühapäeval, 17.04.2005.a. Tartu Spordikoolis aadressil Turu 8.
NAISKONDADE arvestuses võitis esimese mängu Nolcken 3:1, kuid kaotas pühapäeval teise mängu Tartu Indiaca Klubi naiskonnale äärmiselt tasavägises heitluses 2:3 (geimid 29:27, 21:25, 26:24, 18:25, 15:17).
Seega mängude seis 1:1 ja finalisti selgitamiseks on vaja kolmandat mängu. Kolmanda mängu toimumise koha ja aja lepivad võistkonnada omavahel kokku, koduväljaku eelis on esimese mängu võitnud Nolckeni naiskonnal.
MEESKONDADE arvestuses peeti TIK ja Elion Tartu meeskondade vastastikusel kokkuleppel nädalavahetusel vaid üks mäng. Tasavägise heitluse tulemusel võitis esimese mängu TIK meeskond tulemusega 3:2 (geimid 25:16, 20:25, 9:25, 26:24, 15:8). Teine mäng toimub nädala keskel ja vajadusel kolmas mäng nädala lõpus.
SEGAVÕISTKONDADE arvestuses võitis Elion Tartu 2 mõlemad mängud Elion Tartu 1 vastu 3:0 ja jätkab finaalis.

Finaalid ja 3.-4. koha mängud toimuvad 30.04.-01.05.2005.a. Tõrvandi Spordihoones. Täpne ajakava koos kohtunikega saadetakse laiali peale kõikide poolfinaalide tulemuste selgumist (sellest sõltub kohtunike valik).

Kui kohamängudes peaks tekkima vajadus kolmandate mängude järele, siis need peetakse mai esimese nädala jooksul esimese mängu võitja eelistuse järgi.

Ahto Orav

TÄIENDATUD 26.04

Tere.
Meistriliiga üleminekuturniiril peeti 23.04.2005 Parksepa kooli võimlas esimene mäng KVLK ja VILIC segavõistkondade vahel. Esimese mängu võitis väga pingelise heitluse tulemusel KVLK tulemusega 3:2 (geimid 23:25, 13:25, 25:21, 25:21, 15:11) ja asus seeriat juhtima 1:0. Järgmine mäng toimub 29.04.2005 kell 19:45 Viljandis, C.R.Jakobsoni nimelise Gümnaasiumi võimlas aadressil Riia mnt. 91. Kõik huvilised on oodatud pealt vaatama ja kaasa elama!
Meistriliiga poolfinaalides juhib TIK meeskond Elion Tartu vastu mängudega 1:0, teine kohtumine toimub kolmapäeval, 27.04.2005 kell 20.00 Tõrvandi spordisaalis. Naiskondade arvestuses on TIK ja Nolckeni vahel seis 1:1, otsustava mängu toimumise aeg ja koht hetkel veel lahtine.

Ahto Orav

TÄIENDATUD 28.04

Tere.
Meistriliiga poolfinaalides selgus eile õhtul võitja ka meeskondade arvestuses. Tartu Indiaca Klubi meeskond võitis Elion Tartu meeskonda tulemusega 3:1 (geimid 23:25, 25:16, 25:16, 25:16) ja jätkab lauäeval finaalis. Elion Tartu meeskond hakkab nädalavahetusel pronksmedalite pärast heitlema Võru Indiaca Klubi meeskonnaga. Ainsana on selgumata veel naiste poolfinaali võitja, kuid loodetavasti saame ka sellega laupäeva hommikul ühele poole.
Lisan eelinfoks mängude ajakava (vt lisatud fail). Esimese päeva mängude kava tuleneb hommikul peetavast naiste poolfinaalist (et mängijatel jääks aega taastuda). Teise päeva kava erineb esimesest kahel põhjusel:
1) et võistkondadel oleks võrdsed eelised ja saaksid erinevatel mängupäevadel mängida erinevatel kellaaegadel (mõnele sobib rohkem mängida enne lõunat, mõnele pärast lõunat);
2) et kaugemalt kohale sõitvad võistkonnad (Põlva ja Võru) jõuaksid volbriööst piisavalt taastuda.
Kohtunike paigutuse tabelis saadame hiljemalt homme kui olen kõikide kohtunikega personaalselt kokkuleppele jõudnud.

Tere.
Mul on hea meel teatada, et Nolcken ja TIK on lõpuks jõudnud kokkuleppele naiskondadae poolfinaali otsustava kolmanda mängu toimumise aja ja koha suhtes. Poolfinaali otsustav mäng toimub laupäeval, 30.04.2005.a.a kell 13.00 Tõrvandi spordihoones. Kuna see oli ainuke võimalus tagada ülejäänud mängude toimumine sellel nädalavahetusel, siis pidime muutma laupäevaste mängude ajagraafikut. Loodan, et asjaosalised suhtuvad sellesse mõistlikult.
Käesolevaga saadan lõpliku mängude ajakava (vt. lisatud fail). Palun edastage info kindlasti kõigile oma võistkonna liikmetele teistele asjahuvilistele. Ka pealtvaatajad ja uudistajad on kõik teretulnud!
Kohtumiseni Tõrvandis ja edu kõigile mängijatele!
Rõõmsat meelt soovides,
Ahto Orav

Lisatud:

MÄNGUDE AJAKAVA

TÄIENDATUD 01.05

Tere.
Nädalavahetusel toimusid Tõrvandi spordisaalis olulised kohamängud, millest kokkuvõte alljärgnev:
NAISKONDADE arvestuses võitis 30.04.2005 kolmanda ja otsustava poolfinaali TIK naiskond tulemusega 3:2 ja pääses finaali, Nolckeni naiskond asus mängima 3.-4.koha peale. Finaalseeria esimese mängu võitis Elion Tartu naiskond tulemusega 3:0 ja teise mängu tulemusega 3:1. Seega finaali võitis mängudega 2:0 Elion Tartu naiskond ja tuli 2005.a. Eesti meistriks indiacas. Nolckeni naiskond võitis 3.-4. koha heitluses mõlemad mängud Põlva naiskonna vastu tulemusega 3:0 ja saavutas Eesti MV 2005.a. kolmanda koha.
MEESKONDADE finaalseerias olid vastamisi TIK ja Reval meeskonnad.
Esimese mängu mängu võitsi TIK tulemusega 3:0 ja teise Reval 3:0. Seega seerias on mängude seis viigiline 1:1, otsustav kohtumine peetakse esimese mängu võitnud meeskonna koduväljakul seega Tartus. Täpsem mängu toimumise kuupäev selgub lähiajal. Elion Tartu meeskond võitis 3.-4.
koha kohtumises VIK vastu mõlemad mängud tulemusega 3:0 ja saavutas Eesti MV 2005.a. kolmanda koha.
SEGAVÕISTKONDADE arvestuses olid finaalis vastamisi Reval ja Elion Tartu
2 võistonnad. Esimese mängu võitis Reval tulemusega 3:2 ja teise mängu tulemusega 3:0. Seega finaali võitis mängudega 2:0 Reval ja tuli 2005.a.
Eesti meistriks. TIK võitis 3.-4. koha kohtumises Elion Tartu 1 vastu esimese mängu 3:1 ja teise mängu 3:0, seega kogu seeria võit mängudega 2:0 TIK kasuks, kes tuli Eesti MV 2005.a. segavõistkondade arvestuses kolmandaks.

ÜLEMINEKUMÄNGUDE osas on pingeline vastasseis segavõistkondade arvestuses KVLK ja VILIC vahel. Esimese mängu 23.04.2005 Parksepa koolis võitis väga pingelise heitluse tulemusel KVLK tulemusega 3:2 (geimid 23:25, 13:25, 25:21, 25:21, 15:11) ja asus seeriat juhtima 1:0. Teise mängu 29.04.2005 Viljandis võitis väga tasavägise mängu tulemusel VILIC tagajärjega 3:2 (geimid 13:25, 25:14, 19:25, 25:17, 16:14) ja viigistas seeria seisuks 1:1. Otsustav mäng peetakse ära enne 14.05.2005, täpsema info mängu toimumise aja ja koha suhtes saadan lähiajal.

Lugupidamisega
Ahto Orav

P.S. Kõikide võistkondade autasustamine toimub 14.05.2005.a. EEIL hooaja lõpuüritusel Kehra kultuurikeskuses. Samal päeval toimub Kehra spordihoones ka Reval hooaja lõputurniir. EEIL hooaja lõpuüritus koos autasustamisega toimub peale lõputurniiri parimate autasustamist (orienteeruvalt kell 19.00). Täpsema info ja ajakava saadan lähiajal.

TÄIENDATUD 05.05

Tere.
Tänaseks on selgunud kolmanda ja otsustava üleminekumängu aeg ja koht.
KVLK ja Vilic segavõistkonnad kohtuvad 05.05.2005 kell 18.30 Kääpa kooli võimlas.
Kellel aega ja tahtmist, minge vaatama ja kaasa elama!

Ahto Orav

TÄIENDATUD 09.05

Tere.
Tänaseks on selgunud kolmanda ja otsustava üleminekumängu tulemus KVLK ja Vilic segavõistkondade vahel, kes kohtusid eile kell 18.30 Kääpa kooli võimlas. Jällegi oli tegemist äärmiselt põneva mänguga ning tasavägise kohtumise võitis VILIC tulemusega 3:2 (geimid 26:28, 18:25, 25:23, 25:22, 15:10). Seega mängudega 2:1 võitis seeria VILIC, kes jätkab järgmisel hooajal meistriliigas.

Ainukesena on toimumata veel kolmas otsustav kohtumine meeskondade finaalseerias, kus TIK ja Reval meeskondade vahel on seis mängudega 1:1.
Otsustav kohtumine toimub kolmapäeval, 11.05.2005 kell 20.00 Tõrvandi võimlas. Kellel huvi, minge vaatama ja kaasa elama!

Meistriliiga autasustamine ja EEIL hooaja lõpetamise üritus toimub
14.05.2005 õhtul Kehra kultuurikeskuses peale sisehooaja lõputurniiri.

Ahto Orav

TÄIENDATUD 12.05

Tere.
Tänaseks on selgunud ka meistriliiga viimase mängu tulemus. Kolmas ja otsustav finaalmäng Reval ja TIK meeskondade vahel toimus eile õhtul Tõrvandis, mille võitis Reval tulemusega 3:0 (geimid 25:20, 25:22, 25:23). Seega mängudega 2:1 võitis seeria Reval meeskond ning tuli 2005.a. Eesti meistriks.
Sellega võib 2005.a. meistrivõistlused lugeda lõppenuks ning peakorraldajana võin sellele sisehooajale joone alla tõmmata.
Korraldustoimkonna poolt tahan kõiki tänada koostöö ja kannatlikkuse eest eest ning samas õnnitleda võitjaid ja lohutada kaotajaid. Samuti soovin kõigile edukat rannahooaega ja plaanipärast ettevalmistust järgmiseks sisehooajaks. Lisan eraldi failiga koondprotokolli, kus on kirjas kõik selle hooaja tulemused ja võistkondade asetused järgmiseks hooajaks.

14.05.2005 õhtul Anija mõisahoones peale sisehooaja lõputurniiri Kehra spordihallis.