Karikavõistlused lõppenud

Postitatud : 12.12.2014

Sõbrad Sakslased, Belglased, ja Luxembourglased on juba koju jõudnud. Lehvitasime isiklikult neile ja soovisime head koduteed!

Nagu alati kujunesid nädalavahetuse pikad võistluspäevad väga huvitavaks. Meeste finaal natuke ettearvatult – vastamisi olid Elion SK Tartu ja Saksamaa. Meeste karikavõitjaks tuli seekord sõbrad Saksamaalt 29:27 ja 25:23. Lahing oli põnev.
Kolmanda koha karikas sai Alatskivi JUKU-le, kes võitis Tähtvere meeskonda.

Naiste finaalis olid Elion SK Tartu ja Ülenurme GSK. Nagu ikka oli finaal tasavägine ja kolmegeimiline 25:18; 18:25 ja kolmanda geimi võitis Elion SK Tartu tulemusega 15:11 ja tuli mitme aastase vaheaja järel taas karikavõitjaks.

Kolmanda-neljanda koha lahingus kohtusid ühe klubi naised – Alatskivi JUKU. Ka see mäng läks kolmele geimile. Juku esimene naiskond koosnes 40+ naistest ja nemad hakkasid noortele vastu väga tublilt. Esimene geim võideti 27:25 , teine kaotati 25:27 ja kolmas siis kahjuks kaotati 11:15, seega, karikas läks JUKU 2 naiskonnale.

M&N tulemused

Laupäev lõppes õhtusöögiga Torma kultuurimajas ja DJ Gabriel Usina plaadikeerutuste saatel, seetõttu oli ka pühapäeval tulemas pikk, väsitav ja raske päev.
Pühapäevases turniirisüsteemis olid väiksed arusaamatused… aga kus neid siis poleks? Nagu rahvatarkuski ütleb, et „ühele meeldib ema, teisele tütar“. Kokkuvõttes on kõik kindlasti rahul ja karikad õiglaselt jagatud.

Segades:
III koht: Saksamaa
II koht: Kallase sega
I koht : Elion SK Tartu 1.

Segade tulemused

Siinkohal kiidan tõesti Elioni poisse ja tüdrukuid, sest nende võistkonnal polnud pikka pinki s.t neil polnud vahetusest mehi.
Elion SK Tartu võistkonnas: Alari Ainsoo, Martin Vahi ,Hendrik Rikand, Maarja Ainsoo, Liina Mets, Kädi Möldre. Kaupo Mets pidi seljavigastuse tõttu olema tubliks ergutajaks ja treeneriks võistkonnale.

Pilte karikavõistluselt

Soovin kõigile Indiacalastele toredat jõuluaega!
Kui varem ei näe siis Paides 21 veebruaril Sõbrapäevaturniiril…. Edu ja visadust!