Karikavõitjad on selgunud!

Postitatud : 14.11.2008

6.-7. detsembril toimusid Mustvees indiaca karikavõistlused. Osavõtt oli rohke: osales 8 meeskonda, 7 naiskonda ning 11 segavõistkonda. Esimesena asusid võistlema meeskonnad. Juba alagruppides olid mängud tasavägised ning omad edasipääsu võimalused kõigil. Poolfinaali pääsesid alagrupi võitjatena Elion SK Tartu ning Ülenurme GSK. Samad võistkonnad olid võidukad ka poolfinaalis ning seal jäi tasavägise mängu järel peale Ülenurme GSK. Elion SK Tartul tuli leppida teise kohaga. 3-4 koha mängus võitis Reval Kuld oma klubikaaslasi Reval Naitsi võistkonnast. Karikavõitjaks tulnud Ülenurme GSK kooseisu kuulusid: Rene Vaher, Alvar Uus, Taavi Kallas, Tanel Tammet, Rene Kõiv, Veikko Sarapuu, Priit Luik, Andrei Spelman, Olari Haamer ja Vahur Laas.

Kui meeskonnad olid lahingu pidanud, alustasid naiskonnad. Meestele ei jäädud kuidagi alla ning mängud oli vaata, et veel tasavägisemad. Natukene oodatult jõudsid finaali Elion SK Põlva ning Elion SK Tartu. Elion SK Tartu oli tiitlikaitsjana favoriidiseisuses ning seda teenitult, sest finaalis saadi mänguvõit 2:1. Kolmanda koha mängus võitis Ülenurme GSK Vara naiskonda. Karikavõitjate nimekirja kuulusid: Reet Alas, Kirstin Rebane, Kristel Mäe, Anita Mets, Maarika Jaguson, Kadri Telling, Kaja Freimann, Diana Kudo ja Paula Helm. Sellega olid laupäevased mängud peetud ning oodati pühapäevast segavõistkondade lahingut.

Segavõistkondi oli registeerinud isegi üle ootuste palju. Kahte alagruppi loositud võistkonade mängud oli ülimalt tasavägised. Poolfinaal paarid moodustusid järnevalt: Elion Tartu vs SK Nolcken ja Ülenurme GSK vs Reval 007. Finaali suutis end esimesest poolfinaalst võidelda üle pika aja selles kategoorias osalenud SK Nolcken ning teisest Reval 007. Finaalis suutis Reval üllatajast SK Nolckenist siiski üle olla ja 2:0 võita. Kolmanda koha mäng oli tulisem ning Elion SK Tartu sai väärtuslikku 2:1 võidu. Karikavõitjaks tulid: Karo Ahja, Mikk Lellsaar, Tanel Viirman, Iiris Õuekallas, Maria Sihver ja Marian Karjus.

Järgmised võistlused toimuvad juba jaanuaris. Ootame huviga põneva hooaja jätku!

Lisatud failid:

Karikavõistluste juhend
Karikavõistluste tulemused